BREAKING
MIcrosoft najavljuje nove cijene XBOX konzola

MIcrosoft najavljuje nove cijene XBOX konzola

Naslovnica / Novosti / MIcrosoft najavljuje nove cijene XBOX konzola

Nakon što Sony i Nintendo objavili svoje došao je na red i Microsoft

Microsoft je putem svoje službene stranice objasnio kako su krajem 2025. poskupjeli već konzole te su se nadali da neće ponovno trebati posegnuti za ovim potezom. Nažalost primorani su tako napraviti jer cijene rama, grafičkih i memorije ne staju poskupljivati. Početkom kolovoza 2026. godine će podići cijene za sve svoje modele, 512 GB verzija će poskupjeti 100$, a jača od 1 TB 150$. Dodatno su priopćili da neće nastaviti proizvoditi verziju od 2 TB.

Do kada će trajati poskupljenja nitko ne zna pa niti hoće li se ikada vratiti u normalu. Konzole sljedeće generacije još nisu najavljene, ali s obzirom na trenutačno stanje tržišta četvero znamenkaste cijene ne bi iznenadile nikoga.

Autori